Manufaktura powstała z pasji i miłości do lawendy , rzeczy pięknych i niebanalnych .
Na naszym ogrodzie rośnie ok. 1200 lawend kilku odmian , które uprawiamy ekologicznie , suszymy według sprawdzonej sztuki zielarskiej a następnie wykonujemy dekoracje , woreczki , fusetki , mydełka , sole , syropy i wszystko inne co tylko z lawendy zrobić można :)
W naszej pracowni artystycznej prowadzimy kameralne warsztaty decoupage , robienia mydełek , kosmetyków naturalnych , plecenia wianków , szycia przytulanek ....wszystko z lawendą w tle .
Organizujemy kreatywne urodziny lub imieniny zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych a także warsztaty wyjazdowe dla większych grup.
Na zamówienie wykonujemy niepowtarzalne upominki na każdą okazję :)
Jeśli masz ochotę nas odwiedzić - zapraszamy do naszego małego lawendowego świata w samym środku małej wielkopolskiej wsi - Stary Belęcin :)

środa, 18 listopada 2015

co nowego ?

na zewnątrz szaro, buro i wieje ...
dzień krótki a czas goni :)

w pracowni robi się coraz bardziej świątecznie :)
produkujemy upominki , bombki , prezenty .....a jak to u Was wygląda ? myślicie już o świętach ? :)

pozdrawiam lawendowo
Kinga

3 komentarze:

  1. Raczej nie, dla zabieganych to za wcześnie, choć jasne, gdybym miała czas to już bym sobie powolutku majstrowała to i owo. W zeszłym roku piekłam pierniki, w tym raczej sobie daruję, szykuje mi się gorący czas w pracy, znowu wszytsko zrobię na ostatni gwizdek.Ale u Ciebie w pracowni ładnie i świątecznie.

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za odwiedziny i zostawione słowo :)