Manufaktura powstała z pasji i miłości do lawendy , rzeczy pięknych i niebanalnych .
Na naszym ogrodzie rośnie ok. 1200 lawend kilku odmian , które uprawiamy ekologicznie , suszymy według sprawdzonej sztuki zielarskiej a następnie wykonujemy dekoracje , woreczki , fusetki , mydełka , sole , syropy i wszystko inne co tylko z lawendy zrobić można :)
W naszej pracowni artystycznej prowadzimy kameralne warsztaty decoupage , robienia mydełek , kosmetyków naturalnych , plecenia wianków , szycia przytulanek ....wszystko z lawendą w tle .
Organizujemy kreatywne urodziny lub imieniny zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych a także warsztaty wyjazdowe dla większych grup.
Na zamówienie wykonujemy niepowtarzalne upominki na każdą okazję :)
Jeśli masz ochotę nas odwiedzić - zapraszamy do naszego małego lawendowego świata w samym środku małej wielkopolskiej wsi - Stary Belęcin :)

niedziela, 22 listopada 2015

....


Czas biegnie nie ubłagalnie...
odliczamy miesiące ,tygodnie i dni do wakacji wypełnionych podróżami , beztroskim podjadaniem czereśni i wąchaniem kolorowych kwiatów...
ptaki przylatują z ciepłych krajów...
a w jesienne długie wieczory najlepiej usiąść do maszyny...:)
bo zanim się obejrzymy...nastanie czas oczekiwania...prezentów ...i choinki...:)
4 komentarze:

  1. Rodzinę mam dość dużą, ale w tym roku postanowiliśmy zrobić losowanie - jak w szkole! Dotąd prezenty były na zasadzie każdy dla każdego. To było fajne, a nawet super, ale kosztowne... Toteż w tym roku po raz pierwszy będzie j/w. Ciekawam jak to wypali?
    Najfajniejsze dla mnie są woreczki z ptaszkami.

    OdpowiedzUsuń
  2. Hana, bardzo mi się podoba Twój pomysł. Można się wtedy skupić konkretnie, a tak to zawrót głowy. Tylko dziecka, czekają na prezent od każdego. Widzę Kinga, że transferki były?

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za odwiedziny i zostawione słowo :)