Manufaktura powstała z pasji i miłości do lawendy , rzeczy pięknych i niebanalnych .
Na naszym ogrodzie rośnie ok. 1200 lawend kilku odmian , które uprawiamy ekologicznie , suszymy według sprawdzonej sztuki zielarskiej a następnie wykonujemy dekoracje , woreczki , fusetki , mydełka , sole , syropy i wszystko inne co tylko z lawendy zrobić można :)
W naszej pracowni artystycznej prowadzimy kameralne warsztaty decoupage , robienia mydełek , kosmetyków naturalnych , plecenia wianków , szycia przytulanek ....wszystko z lawendą w tle .
Organizujemy kreatywne urodziny lub imieniny zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych a także warsztaty wyjazdowe dla większych grup.
Na zamówienie wykonujemy niepowtarzalne upominki na każdą okazję :)
Jeśli masz ochotę nas odwiedzić - zapraszamy do naszego małego lawendowego świata w samym środku małej wielkopolskiej wsi - Stary Belęcin :)

piątek, 12 czerwca 2015

sezon w pełni :)

Z dnia na dzień robi się coraz piękniej , coraz bardziej fioletowo :)
Cieszy każdy kwiatek . Pracy coraz więcej bo i zamówień przybywa co cieszy niezmiernie . Cieszy mnie ,że chcecie mieć trochę tego fioletu i zapachu u siebie w domu , w pracy a nawet w tak ważnym dniu jak ślub i wesele :)
Kilka zdjęć dla Was :)
szkoda ,że zapachu nie mogę Wam przesłać :)

pozdrawiam lawendowo
Kinga

2 komentarze:

  1. Jejjjj jak cudownie!!!!! O jak ja bym chciała pospacerować po takim lawendowym polu..... i pomóc Ci zbierać te cudne gałązki!!:)
    Pozdrawiam i życzę wspaniałych zbiorów:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Lawenda podobała mi się już od jakiegoś czasu ale w zasadzie dopiero od tego roku odkrywam ją :) Szkoda,że mieszkam w bloku,nie wiem czy taka doniczkowa lawenda utrzymała by się u mnie bo do kwiatków to ja nie mam ręki ;p

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za odwiedziny i zostawione słowo :)