Manufaktura powstała z pasji i miłości do lawendy , rzeczy pięknych i niebanalnych .
Na naszym ogrodzie rośnie ok. 1200 lawend kilku odmian , które uprawiamy ekologicznie , suszymy według sprawdzonej sztuki zielarskiej a następnie wykonujemy dekoracje , woreczki , fusetki , mydełka , sole , syropy i wszystko inne co tylko z lawendy zrobić można :)
W naszej pracowni artystycznej prowadzimy kameralne warsztaty decoupage , robienia mydełek , kosmetyków naturalnych , plecenia wianków , szycia przytulanek ....wszystko z lawendą w tle .
Organizujemy kreatywne urodziny lub imieniny zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych a także warsztaty wyjazdowe dla większych grup.
Na zamówienie wykonujemy niepowtarzalne upominki na każdą okazję :)
Jeśli masz ochotę nas odwiedzić - zapraszamy do naszego małego lawendowego świata w samym środku małej wielkopolskiej wsi - Stary Belęcin :)

niedziela, 21 marca 2010

radosnej twórczości cd, :)

Dziś pogoda nieszczególna - siąpi sobie deszczyk :(
A małolat chciał dzisiaj koniecznie do lasu - wiosny poszukać :)- sama chętnie bym się wybrała w celu przywleczenia wiąchy gałęzi do wazonu..... czekamy aż przestanie padać :)...
...a w tym czasie powstają następne twory :) z przeznaczeniem na pchli targ - bo w chałupce złotóweczki potrzebne na wczoraj :)

może ktoś przygarnie :)

gęś szara :)


praska do suszenia kwiatków i liści :

pozdrowienia z chałupki dla wszystkich odwiedzających :)

6 komentarzy:

 1. gąska jest śliczna a pomysł na praskę kapitalny,napewno będą chętni:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam nową bloggerkę i już dodaję Twój blog do moich. Skoro od niedawna tu jesteś to zapisz się do Polskich Wnętrz - baner na mojej stronie. Tam jesteśmy wszystkie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny pomysł na prasę:)
  Sama suszę kwiaty w książkach...:)

  OdpowiedzUsuń
 4. o kaczuska i jaka fajna...może z moją się zaprzyjazni?

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za odwiedziny i zostawione słowo :)